akce doprava zdarma

VYUŽIJTE NAŠI AKCI PŘI PLATBĚ PŘEVODEM - DOPRAVA ZDARMA

 O JOSERA

 

Všechna krmiva Josera jsou vyráběna v Německu, v rodinném podniku s více jak 70tiletou tradicí. Kvalita je důsledně sledována ve vlastní laboratoři. K výrobě jsou použity vysoce kvalitní přísady a nejsou používány geneticky upravené suroviny. Zpracované maso pochází ze 100% z masa jatečných zvířat, které je vhodné ke spotřebě člověkem.

Josera je skvělou alternativou vysoce stravitelného krmiva, ve vynikající kvalitě za příznivou cenu.

Joserou krmí mnoho našich přátel, kteří se věnují chovu, výcviku a výstavám. Máme tak stále přehled o tom, jak krmiva prospívají psům nejrůznějších plemen, velikostí a potřeb, ve všech etapách života.

 Vynikající zkušenosti máme i s krmivy Josera pro kočky.

Nejsme sice specialisté na chov koček, ale naše dvě kočky a kočky našich přátel „kočkařů“ nás přesvědčily, že u kvalitních krmiv je mezi „psími“ a „kočičími“ granulemi výrazný rozdíl. Kočky ke svému aktivnímu životu potřebují vyšší obsah bílkovin. Naše kočičky, které střeží uskladněné granule, vždy neomylně první ochutnají právě ty, vyrobené pro kočky.

V našem eshopu nabízíme pouze krmiva, se kterými máme dobrou osobní zkušenost my, nebo lidé, kterým důvěřujeme.

Nebojte se na nás obrátit, pokud si nejste jistí, které granule jsou pro Vašeho čtyřnohého přítele ty nejvhodnější. Společně jistě ty pravé nalezneme.